Prijave za Odbor za praćenje Operativnog programa ”Konkurentnost i kohezija 2014.-2020.”

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije osniva Odbor za praćenje Operativnog programa “Konkurentnost i kohezija 2014.-2020.”

Kako su predstavnici organizacija civilnog društva sudjelovali su u pripremi programskih dokumenata, traži se imenovanje 12 članova i njihovih zamjenika, predstavnika organizacija civilnoga društva, u Odbor za praćenje Operativnog plana “Konkurentnost i kohezija 2014.-2020.”.

Za sljedeća područja djelovanja OCD-a traže se član i zamjenik:

• demokratizacija, vladavina prava, te razvoj obrazovanja,
  • djelovanje mladih,
  • djelovanje udruga proizašlih iz Domovinskog rata,
  • kulture,
  • skrbi o djeci,
  • skrbi o osobama s invaliditetom,
  • socijalne skrbi
  • sporta,
  • tehničke kulture,
  • zaštita i promicanja ljudskih prava,
  • zaštita okoliša i održivog razvoja,
  • zaštita zdravlja i unaprjeđenje kvalitete življenja.

Zainteresirani se mogu prijaviti putem obrasca do 2. prosinca 2014. g.

Obrazac za prijavu