“Tolerancija se uči od ranog djetinjstva”, Zbornik istraživanja – PRECEDE Novija objava Zelenica: Radionica izrade... Starija objava CCI objavljuje natječaj za...

“Tolerancija se uči od ranog djetinjstva”, Zbornik istraživanja – PRECEDE

“Tolerancija se uči od ranog djetinjstva” zbornik je istraživanja predškolskih ustanova i udruga okupljenih kroz projekt PRECEDE – Partnerstvo za prihvaćanje i suradnju kroz predškolski odgoj i obrazovanje u Europi, a nudi raznovrsne teme, perspektive i istraživačke pristupe uz jačanje kompetencija stručnjaka autora u njihovom svakodnevnom radu, kroz predstavljanje primjera dobre prakse za ostale stručnjake koji rade na unapređenju dobrobiti djece i problematiziranje novih trendova u razumijevanju položaja djece na znanstveno utemeljenoj osnovi.

Tolerancija se uči od ranog djetinjstva