“Tolerancija se uči od ranog djetinjstva”, Zbornik istraživanja – PRECEDE Novija objava Zelenica: Radionica izrade... Starija objava CCI objavljuje natječaj za...

“Tolerancija se uči od ranog djetinjstva”, Zbornik istraživanja – PRECEDE

“Tolerancija se uči od ranog djetinjstva” zbornik je istraživanja predškolskih ustanova i udruga okupljenih kroz projekt PRECEDE – Partnerstvo za prihvaćanje i suradnju kroz predškolski odgoj i obrazovanje u Europi, a nudi raznovrsne teme, perspektive i istraživačke pristupe uz jačanje kompetencija stručnjaka autora u njihovom svakodnevnom radu, kroz predstavljanje primjera dobre prakse za ostale stručnjake koji rade na unapređenju dobrobiti djece i problematiziranje novih trendova u razumijevanju položaja djece na znanstveno utemeljenoj osnovi.

[button color=”info” link=”https://cci.hr/wp-content/uploads/2016/04/Priručnik-Tolerancija-Precede-za-web.pdf” size=”default” target=”_blank” block=”false”]”Tolerancija se uči od ranog djetinjstva”, Zbornik istraživanja – PRECEDE[/button]