CCI obilježava Dan Gradske četvrti Donji grad u Zagrebu

Uključili smo se u obilježavanje Dana gradske četvrti Donji grad u Zagrebu i to u prostorijama Mjesnog odbora „August Šenoa“, Pavla Hatza 8, gdje nas uskoro svaki četvrtak možete posjetiti od 13.00 do 17.00.

Ove će se godine Dan gradske četvrti obilježit u Arheološkom i Prirodoslovnom muzeju uz pregršt aktivnosti za djecu predškolske dobi; u Domu umirovljenika „Medveščak“ sa umjetničkim programom i u Mjesnim odborima „August Šenoa“ i „ Zrinjevac“ kroz predstavljanje rada udruga koje djeluju na području četvrti.

U petak, 21.09.2018. možete nas pronaći na štandu sa našim materijalima i volonterima na Zrinjevcu od 16.00 do 19.00 sati.

Centar za civilne inicijative će u prostoru MO „August šenoa“ uskoro početi provoditi radionice umnog treninga, pripovijedanja, rekreativnog vježbanja, predavanja o zdravlju, prehrani, održivom razvoju i temama iz područja primijenjene psihologije.

Uz blagdane ćemo organizirati i izradu prigodnih ukrasa i darova.

Sve detalje možete dobiti na našem štandu u petak.

[button color=”success” link=”https://cci.hr/wp-content/uploads/2018/09/Dan-Donjeg-grada-2018-_1_.pdf” size=”default” target=”_self” block=”false”]Program Dana gradske četvrti Donji grad[/button]